Digimesta.com arvostelun kommentointi

30.9.2010
Onnetonta palvelua


Suosittelen tilaamaan/ostamaan tavarat jostain muualta. Itse tilasin GPS-karttaohjelman ja laadukkaan taskulampun kyseisen liikkeen verkkokaupasta. Reilun viikon päästä kun tilaamiani tavaroita ei ruvennut kuulumaan otin ensin yhteyttä sähköpostitse(tuloksetta) jonka jälkeen puhelimitse ja ehkä noin kymmenen tuloksettoman yrityksen jälkeen sain kuin sainkin jonkun langanpäähän ja saimme selvitettyä että kyseinen tilaus ei ole koskaan edes lähtenyt koska kyseistä tavaraa ei ole edes hyllyssä??

Jostai syystä asiasta ei ollut vaivauduttu ilmoittamaan minulle vaikka tilaukseni sisälsi sähköpostiosoitteeni ja puhelinnumeroni.

Ilmoitin että voitte poistaa tilaukseni ja että tämä oli samalla kertaa ensimmäinen ja viimeinen kerta kun teen kauppaa kyseisen liikkeen kanssa.


0 / 0 pitävät tätä arvostelua hyödyllisenä.
Oliko tämä arvostelu sinulle hyödyksi?     (raportoi asiaton arvostelu)


KommentitKommentit:
 
KommentitFacebook-kommentit:
« Digimesta.com arvostelut
Hostingpalvelu.fi
Zoner Webhotelli